Przygoda ze smakiem w SUBWAY®

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

 

Czas na pyszne, nietypowe połączenie! W menu restauracji SUBWAY® znajdziesz wyjątkowego suba – Tuńczyk Jalapeno. Jak zwykle podajemy go naszym klientom ze świeżymi warzywami i na wypiekanym na miejscu pieczywie. Taki smak znajdziesz tylko w SUBWAY®!

Każdy czasem ma ochotę zrobić coś szalonego. Wyruszyć w spontaniczną, daleką podróż, skoczyć na bungee bądź przeżyć inną, niecodzienną przygodę. Inspirowani świeżością tuńczyka i pociągającą ostrością papryki stworzyliśmy smak, który zachwyci wszystkich poszukiwaczy intrygujących doznań.

Sandwicz Tuńczyk Jalapeno to wyśmienite połączenie dwóch różnorodnych, ciekawych smaków. Fani nietypowych rozwiązań w kuchni bardzo wysoko cenią je sobie od czasu wprowadzenia tego suba do oferty SUBWAY®. Delikatna moc tuńczyka przełamana ostrym dotykiem jalapeno – to coś, co niejedna osoba po prostu pokocha.

Ten sub jest znakomitym sposobem na doładowanie energii, a przy tym zapewnia  pozytywną iskrę do działania. Niezależnie od tego, czy zaczynasz dzień, czy chcesz dobrze rozpocząć wieczór – Tuńczyk Jalapeno sprawdzi się doskonale! Dostarczy odpowiednią ilość sił, żeby nawet najbardziej szalony pomysł na najbliższe godziny mógł być dużo bliższy realizacji.

Wypróbuj nowego sandwicza Tuńczyk Jalapeno w najbliższej restauracji SUBWAY®! Przyjdź z przyjaciółmi i zaplanujcie coś szalonego. Niech nowy sub będzie inspiracją do tego, aby przekraczać granice. Tuńczyk Jalapeno to prawdziwa przygoda ze smakiem, którą ma się ochotę przeżywać ciągle od nowa.

Zapraszamy też do odwiedzenia profilu SUBWAY® na Facebooku, gdzie każdy amator naszych sandwiczy będzie mógł dowiedzieć się więcej o subie Tuńczyk Jalapeno.

Tuna-Jalapeno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.