Depilacja od A do Z cz.2

depilacjaDepilacja chemiczna jest zazwyczaj szybkim sposobem na pozbycie się włosów, zabieg trwa od 3 do 10 minut i można go przeprowadzić w domu.

Ceny tego rodzaju produktów wahają się od 7 złotych do nawet 90 złotych za opakowanie. Kosztowne specyfiki posiadają związki, które wnikają w głąb naszej skóry i osłabiają włosy od wewnątrz. Zazwyczaj po ich zastosowaniu nasze ciało jest gładkie kilka dni dłużej niż w przypadku tańszego odpowiednika. Kolejną znaną i stosowaną metodą jest depilator.

depilacja pastą cukrową Warszawa

Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które kuszą nas super końcówkami masującymi czy takimi które można stosować w wodzie. Depilatory mają wiele różnych nakładek wspomagających. Dodatki mają na celu zmniejszenie bólu, albo lepsze docieranie do niewielkich powierzchni ciała jak miejsca intymne.

Efekt utrzymuje się, zależnie od osoby, od tygodnia do nawet miesiąca. Działanie depilatora to nic innego jak wyrywanie włosów wraz z cebulkami. Ciało pozostaje wtedy gładkie na dłuższy okres niż po zwykłym goleniu. Za usuwanie owłosienia odpowiadają wbudowane obrotowe pęsety.

Standardem większości depilatorów jest wybór dwóch, lub więcej, prędkości. Pozwala to na redukcję bólu związanego z wyrywaniem owłosienia. Przydatne zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie używały takich urządzeń albo do stosowania w miejscach wrażliwych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.