Depilacja okolic intymnych

woman-9951_640

Usuwanie zbędnego owłosienia to proces, na który każda kobieta powinna znaleźć czas. Skóra na łydkach, pod pachami, a nawet w miejscach intymnych powinna pozostawać idealnie gładka. Dodaje to pewności siebie i poprawia samopoczucie. Ta ostatnia forma depilacji przybiera różne rodzaje, sprawia, że kobiety czują się komfortowo i podnosi poziom higieny miejsc intymnych. Ze względu na upodobania kobiet, w salonach kosmetycznych, możemy zdecydować się na różne formy depilacji.

Rodzaj depilacji okolic intymnych jest zależny głównie od tego, jaką część włosów zamierzamy usunąć. Bikini regularne charakteryzuje się usuniętą jedynie górną częścią owłosienia. Jest to więc rozwiązanie idealne dla kobiet, preferujących majtki z niższym stanem. Jeśli oprócz niskiego stanu, w majtkach lubimy mocne wcięcie, dobrze sprawdzi się bikini kalifornijskie. Panie, które decydują się na stringi, mogą wybrać depilacje french lub brazylijska z paseczkiem. Obydwa te rodzaje bikini od wielu lat uważane są za symbol zmysłowości i kobiecości. Panie, które lubią oryginalne rozwiązania lub chcą zaskakiwać swoich partnerów, mogą wybierać bikini przedstawiające różne kształty jak np. serduszko, strzałka, korona czy kółko.

Najczęściej, klientki salonów kosmetycznych, decydują się na depilację brazylijską. Usunięcie zbędnego owłosienia w stu procentach oznacza dużą wygodę i komfort. To rozwiązanie idealnie w okresie letnim kiedy decydujemy się na skąpe bikini. Jak wiadomo, depilacja wykonana w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest o wiele bardziej skuteczna niż ta wykonywana w domu. Amatorskie metody zazwyczaj ograniczają się do używania jednorazowej maszynki do golenia, która często powoduje bolesne zacięcia. Brzytwa, ścina włoski pod kątem, przez co cebulki pozostają w skórze, włosy odrastają szybciej, są mocniejsze i bardziej ostre. W salonie natomiast, kosmetyczki wykorzystują praktyczne metody, dzięki którym, włosy są usuwane wraz z cebulką. Odrastają rzadsze, słabsze i jaśniejsze. Poza tym, efekt może się utrzymywać nawet przez kilka tygodni. To duża oszczędność czasu i rozwiązanie odpowiednie dla pań, które mają napięty grafik i cenią wygodę.

Depilacja brazylijska nie wymaga zbyt skomplikowanego przygotowania. Ważne jest jednak to, aby bezpośrednio przed zabiegiem zadbać o higienę osobistą. Depilacja, o której mowa to zabieg intymny, dlatego warto decydować się na salony kosmetyczne z dużym doświadczeniem, w których personel cechuje się delikatnością i poczuciem taktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.