Kobieta mobilna – nowy trend czy zjawisko społeczne?

mobileWspółczesne kobiety mają coraz mniej czasu i więcej obowiązków. Chętniej zatem, jak pokazują badania, korzystają z nowoczesnej technologii, która pomaga im w życiu rodzinnym i zawodowym. Panorama Firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz nowemu stylowi życia kobiet, przygotowała bezpłatną aplikacją umożliwiającą szybkie i łatwe wyszukanie w okolicy klubu fitness, fryzjera czy restauracji.

Tegoroczne badanie Generation Mobile pokazuje, że już 11% kobiet korzysta ze smartfonów (dla porównania w 2012 było to tylko 2%!). Płeć piękna szybko dogania mężczyzn, wśród których tylko 13% stanowią użytkownicy telefonów dotykowych. O tym, że kobiety aktywnie wykorzystują nowe technologie świadczą również badania przeprowadzone przez firmę Intel, z których wynika że w krajach zachodnich Internetu używa o 17% więcej kobiet niż mężczyzn. Autorka badania – Genevieve Bel (analityczka firmy Intel) podkreśla, że kobiety są liderkami w korzystaniu z Sieci i urządzeń do niej podłączonych.

Dla kobiet dbających o swój wygląd polecamy depilację woskiem we Wrocławiu z gwarancją zadowolenia i wysokiej jakości usługi.

Współczesne kobiety zdecydowanie stawiają na nowe technologie, wykorzystując je m.in. do poszukiwania informacji. Szybko przystosowują się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia i aktywnie podążają za trendami. Aplikacja mobilna Panorama Firm 2.0 odpowiada na zmiany w stylu życia nowoczesnych kobiet, które chcą szybko i łatwo zlokalizować w najbliższej okolicy, bezpośrednio na mapie miejsca, adresy, produkty oraz usługi przydatne w załatwianiu codziennych spraw prywatnych i służbowych, w prowadzeniu domu czy pozwalające na optymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego dla rodziny.

Aplikację Panorama Firm można pobrać bezpłatnie. Rozpoznaje ona nasze położenie i dostosowuje do niego lokalne wyniki zapytań. Doskonale sprawdza się w nowym otoczeniu, podczas zakupów w innym mieście czy podróży służbowej. Jeśli nie znamy miasta, wystarczy wpisać w okno wyszukiwania czego szukamy, a aplikacja pokieruje nas w pierwszej kolejności do punktów położnych w naszej okolicy, rozszerzając wyniki w zależności od potrzeb.

W aplikacji znajdują się również najczęściej poszukiwane kategorie, takie jak zdrowie i uroda, moda, zakupy czy kultura. Dodatkowo istnieje możliwość integracji z serwisem Facebook i sprawdzenia na mapie, gdzie w okolicy ostatnio „meldowali się” nasi znajomi, co ułatwia wybór, a także pozwala zorganizować szybkie spotkanie.   Priorytety współczesnej kobiety ewoluują, chociaż nadal najważniejsze są dom, rodzina i praca, coraz częściej chce i próbuje znaleźć czas na zajęcia dodatkowe, życie towarzyskie czy rozrywkę.

Rosnąca popularność aplikacji Panorama Firm odzwierciedla zmiany w stylu życia kobiet w Polsce. Dedykowane mobilne wyszukiwarki są doskonałym rozwiązaniem i zdecydowanie ułatwiają codzienne życie, poszukiwanie miejsc, produktów oraz lokalizacji w pobliżu i pomagają wygospodarować więcej czasu dla siebie i bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.