Medycyna estetyczna – niezastąpiona w modelowaniu sylwetki

lsLato kobiety przyjmują na dwa sposoby – po pierwsze cieszą się z nadejścia cieplejszych miesięcy i możliwości zakupu nowych butów i ubrań, jednak po drugie zastanawiają się, czy ich skóra jest odpowiednio przygotowana na krótkie szorty, bluzki na ramiączkach i kostium kąpielowy. Gdy do wyczekiwanego urlopu pozostało niewiele czasu, a marzysz o idealnym ciele, najlepszym rozwiązaniem jest modelowanie sylwetki z wykorzystaniem najnowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Wymodelowana i ujędrniona sylwetka podczas jednego zabiegu

Nieestetyczne boczki, wystające spod ramiączek bluzki wałeczki czy za ciasne bikini – to koszmar, który w swoim życiu przeżyła niemalże każda kobieta. Wówczas zaczęły się postanowienia o zmianie diety i trybu życia, jednak popsutych wakacji nie udało się uratować. A można było, bo wystarczyło poświęcić odrobinę czasu i wybrać się zabiegi modelujące sylwetkę. Kobiety cenią sobie szybkie efekty zabiegów, a takie daje urządzenie Venus Freeze. Wykorzystuje ono technologię (MP)2  oraz technologię fal radiowych RF trzeciej generacji. Płynący wieloma elektrodami prąd, pozwala skuteczniej działać na newralgiczne obszary ciała, bo energia zostaje skupiona i wytwarza pole fali magnetycznej o wysokiej częstotliwości. Najważniejsze są jednak rezultaty – a te są zaskakujące skóra zostaje ujędrniona, a zmora wszystkich kobiet, a więc nieestetyczny cellulit – usunięty. Generalnie zmniejsza się obwód ciała, a sylwetka zostaje wymodelowana.

Spektakularny efekt dla wymagających kobiet

Oprócz zabiegów sprawdzonych na rynku medycyny estetycznej pojawiają się także takie, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. A oczekiwania rosną. Odpowiedzią na największe jest Icoone – rewolucyjne urządzenie, które radzi sobie nawet z największymi kompleksami kobiet. W jaki sposób? Tajemnica kryje się w zastosowaniu masażu próżniowego. Jest on wykonywany za pomocą specjalnych głowic, na których rozmieszczone są rolki, dopasowujące się do ciała klientki. Na rolkach rozmieszczone są mikrootwory i to one są odpowiedzialne za końcowe rezultaty zabiegu, bo powodują, tzw. Multi Mikrostymulację, czyli ujędrnianie skóry. Działanie urządzenia jest niezwykle precyzyjne, bo jeden pełny obrót głowicy masującej to 1180 bodźców stymulacyjnych, a to wszystko na zaledwie 1 decymetrze kwadratowym skóry. Przy tak intensywnym, a jednocześnie niezwykle bezpiecznym zabiegu możliwość pominięcia dotkniętych zmianami części ciała jest wręcz minimalna. Efekty są zatem spektakularne – sylwetka jest wymodelowana, a skóra odzyskuje odpowiedni poziom napięcia i jest bardziej elastyczna. Skórka pomarańczowa zostaje zlikwidowana, a cała sylwetka wyszczuplona. To zabieg pomocny także w leczeniu blizn i przebarwień – zwłaszcza słonecznych. A to tylko niektóre zalety zabiegu – wszystkie znajdziesz na stronie internetowej http://www.klinikiziemlewski.pl/modelowanie-sylwetki.

Klinika Medycyny Estetycznej Ziemlewski od dawna specjalizuje się w zabiegach nastawionych na poprawę wyglądu kobiecego ciała. Niezależnie czy chcesz pozbyć się drobnego przebarwienia, ukryć większe znamię czy wymodelować całą sylwetkę oferta kliniki spełni Twoje największe oczekiwania. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą kliniki odwiedź stronę internetową http://www.klinikiziemlewski.pl i wybierz zabieg idealny dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.