Przepis na radość z życia od Oli Ciupy

Modelka podkreśla, że lubi się cieszyć życiem i czerpać z niego to, co najlepsze. Ta satysfakcja ma też związek z sukcesami zawodowymi. Ola Ciupa wciąż dostaje propozycje sesji zdjęciowych, spełnia się w roli DJ-a i zapewnia, że jeszcze nie raz zaskoczy swoich fanów. We wszystkich działaniach kibicuje jej narzeczony.

Ola Ciupa jest urodzoną optymistką. Potrafi umiejętnie wykorzystywać szanse, które daje jej los, i nie ogląda się zbyt długo za siebie. Swoje marzenia realizuje sukcesywnie i nie ma czasu na rozpamiętywanie porażek.

– Jeśli w moim życiu dzieje się coś, czego mogłabym żałować, to bardziej patrzę na to jako na nauczkę na przyszłość i staram się nie popełniać wtedy tych samych błędów. Ale generalnie jestem bardzo zadowolona z tego, jak potoczyło się moje życie. Jeżeli zdarzają się jakieś gorsze momenty, to wyciągam z nich lekcje – mówi Ola Ciupa.

Modelka zasłynęła jako słowianka Donatana. Od kilku lat można ją oglądać na antenie stacji 4fun.tv. Ma też na koncie wiele odważnych sesji zdjęciowych i dwie okładki CKM-u. Modelka spełnia również swoje muzyczne marzenia i występuje w klubach jako DJ Slavic. Jak przyznaje, chętnie podejmuje kolejne wyzwania zawodowe i wierzy, że każdy nowy projekt podnosi jej kwalifikacje w danej dziedzinie.

 Już niedługo będzie można mnie zobaczyć na okładce pewnego magazynu, będzie to lipcowe wydanie. Będę grała jako DJ Slavic na bardzo dużej imprezie z okazji dwudziestolecia CKM. Niedługo też być może ukaże się mój pierwszy singiel jako DJ Slavic w kolaboracji z młodą, bardzo zdolną piosenkarką – zapowiada Ola Ciupa.

Zawodowy grafik modelki jest bardzo napięty, ale nawet pomimo nawału obowiązków stara się nie zaniedbywać swojego partnera.

– Mój aktualny partner też uczestniczy w moim życiu zawodowym, wpiera mnie w tym, towarzyszy, więc dzięki temu możemy dużo czasu spędzać razem. Oczywiście znajduję też czas tylko dla siebie, żeby pójść do SPA na masaż czy wieczorem poczytać książkę – mówi Ola Ciupa.

Niedawno Ola Ciupa zdradziła, że zaręczyła się ze swoim partnerem, a romantyczna uroczystość odbyła się na greckiej wyspie Santorini. Para zna się od 8 lat.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.