Komfort i piękne efekty czyli manicure hybrydowy

model-1210147_640

Estetyczne paznokcie dobrze świadczą o każdym człowieku. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nakładanie różnokolorowych lakierów nie jest jednak wystarczającym zabiegiem. Należy pamiętać, że aby płytka była zdrowa, trzeba dostarczać jej określone wartości odżywcze. Dzięki temu paznokcie nie będą łamliwe i zapobiegniemy ich rozdwajaniu się. Wzmacnianie nie musi jednak polegać na nałożeniu przezroczystej odżywki. Zabieg może przynieść również efekty widoczne dla oka i poprawić koloryt paznokci. W tym celu stosuje się japoński manicure.

Przed wizytą w salonie kosmetycznym. Jak się przygotować?

Każdy manicure wymaga odpowiedniego przygotowania. Znajdujący się na paznokciach lakier należy usunąć za pomocą zmywacza i płatków kosmetycznych. Płytki muszą być dokładnie oczyszczone, zarówno przy skórkach jak i przy opuszce palca. Następnie nacieramy skórki odpowiednim olejkiem i żelem. Przy użyciu cążków, usuwamy skórki, tak aby odsłonić całą powierzchnię paznokcia. Piłowanie powinno polegać na jednostronnych ruchach pilnika, z lewej do prawej. Jeśli będziemy przesuwać pilnik w te i z powrotem, płytki będą się rozdwajać i łamać.

Dlaczego paznokcie hybrydowe?

Paznokcie hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla pań, które muszą dostosowywać się do napiętego grafiku i narzekają na małą ilość wolnego czasu. Zabieg jest również skierowany dla kobiet, które cenią wysoką jakość i oczekują porządnych efektów po wyjściu z salonu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że tylko doświadczona kosmetyczka jest w stanie wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy. Dlaczego warto decydować się właśnie na hybrydę? Taka metoda upiększania paznokci jest przede wszystkim długotrwała. Lakier zostaje naświetlony specjalną lampą, dzięki czemu emalia jest odporna na różnego rodzaju odpryski. Paznokcie są również wzmocnione i maleje ryzyko ich łamania się. Manicure hybrydowy wiąże się także z wysokim komfortem. Nie musimy bowiem malować paznokci co drugi dzień. Hybryda zapewni nam doskonałe efekty nawet przekraczające okres dwóch tygodni. Moment, w którym powinno się zdjąć hybrydę jest uzależniony od prędkości z jaką rośnie paznokieć. Należy kontrolować czy nie pojawiły się odrosty, które wyglądają nieestetycznie i są wyraźnym sygnałem do tego, że należy pozbyć się emalii i wykonać nową hybrydę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.