Niesamowita trwałość hybrydy

photo-1457972729786-0411a3b2b626

Zadbanie dłonie i stopy to marzenie każdej kobiety. Na szczęście nie jest to marzenie nieosiągalne. Zrobienie ładnego i trwałego manicure lub pedicure w warunkach domowych jest zadaniem niezwykle czasochłonnym. Na dodatek trzeba go często powtarzać. Tipsy natomiast, choć są bardzo trwałe, niszczą naturalną płytkę paznokcia. Czy jest więc jakaś alternatywa? Tak! Współczesny rynek kosmetyczny wychodzi naprzeciw zapracowanym kobietom.

Niezwykle trwała mieszanka

Lakier hybrydowy jest połączeniem klasycznego lakieru z twardym żelem do paznokci, a co za tym idzie – jest całkowicie bezpieczny i trwały. Na paznokciach u rąk utrzymuje się do pięciu, natomiast u stóp – do siedmiu tygodni. Jednak to nie jedyne powody, dla których hybrydowe paznokcie cieszą się tak dużą popularnością. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, zdrowy i można powtarzać go tak często, jak ma się na to ochotę. Natomiast za największą wadę hybrydy uważa się fakt, że nie daje ona możliwości przedłużania paznokci i pozwala tylko na jednokolorowe paznokcie oraz bardzo delikatne zdobienia.

Manicure i pedicure hybrydowy w salonie kosmetycznym

Jeżeli posiadasz lampę UV, hybrydowe lakiery oraz umiejętności, możesz wykonać ten zabieg w warunkach domowych. Jednak wizyta w profesjonalnym salonie kosmetycznym przynosi więcej korzyści. Wykwalifikowana kosmetyczka przed pomalowaniem paznokci wykona szereg indywidualnych zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie lub stopy, dzięki którym skóra będzie miękka i zdrowa. Następnie przystępuje się do pielęgnacji i wycinania skórek oraz piłowania paznokci, aby nadać im odpowiednią długość i kształt. Aby lakier utrzymał się dłużej, należy spolerować i zmatowić płytkę. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakłada się specjalną bazę podkładową. Później, w zależności od koloru, maluje się jedną lub dwie warstwy kolorowego lakieru, a na koniec wszystko pokrywa się topem nabłyszczającym. Każdą warstwę utwardza się promieniami UV, co powoduje, że lakier od razu jest suchy, odporny na wszelkie zarysowania i odpryski. Koszt zabiegu to około 60 zł. Warto więc wydać trochę pieniędzy, aby cieszyć się pięknymi paznokciami na dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.