Sylwester w górskim hotelu

141366140252741900Sylwester to magiczny czas, który co roku chcemy spędzać z ukochaną osobą, najczęściej na dobrze zorganizowanej zabawie. Szukając hotelu, który organizuje zabawę sylwestrową, możemy ją przeżyć w pięknych, polskich górach, ciesząc się uroczymi, zimowymi widokami za oknem.

Sylwester to magiczny czas, który co roku chcemy spędzać z ukochaną osobą, najczęściej na dobrze zorganizowanej zabawie. Szukając hotelu, który organizuje zabawę sylwestrową, możemy ją przeżyć w pięknych, polskich górach, ciesząc się uroczymi, zimowymi widokami za oknem.

Sylwester w górach to nie tylko magia czarujących widoków, posypanych śniegiem zboczy, ale także gwarancja dobrej zabawy. Wybierając odpowiedni hotel w górach, który posiada liczne udogodnienia – na przykład strefę Spa, można sobie zapewnić relaksujący odpoczynek i mnóstwo ciekawych atrakcji.

Przykładem hotelu Spa w górach jest hotel Elbrus***, usytuowany w malowniczym Szczyrku. Bardzo dogodnie zlokalizowany, oferuje gościom kompleksowe pakiety – nie tylko Spa, ale także pakiety odchudzające czy oczyszczające, w zależności od potrzeb.

Jedną z ofert, która obecnie jest bardzo popularna, jest oferta sylwestrowa. Dostępna w różnych wersjach jeżeli chodzi o długość pobytu, jest odpowiednia zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par. Sylwester w górach zorganizowany przez profesjonalny hotel to zapewnienie nie tylko szampańskiej zabawy do białego rana, ale także wiele innych usług dodatkowych. Do nich można zaliczyć nie tylko tak oczywiste dodatki jak darmowy parking czy wi-fi, ale także bogatą ofertę posiłków czy też widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Widok takiej atrakcji na tle gór może prezentować się niezwykle okazale i zapaść w pamięć na długie lata. I do tego wybitna kuchnia hotelowa, która przez cały okres pobytu będzie raczyć gości wyszukanymi, ale równocześnie smakowitymi potrawami.

Hotel Elbrus*** nawet w noc sylwestrową nie zapomina o najmłodszych. Przyjeżdżając do hotelu z dziećmi, możemy liczyć na opiekę profesjonalnej opiekunki w kąciku zabaw czy też liczne, ciekawe gry edukacyjne. Nie zabraknie także mini balu dla najmłodszych, którzy w sylwestrowy wieczór, pod czujnym okiem opiekuna, będą mogły pobawić się z innymi dziećmi.

Nie należy zapominać, że hotel w Szczyrku to także bogate zaplecze Spa. Decydując się na sylwester w górach i dłuższy, na przykład 7 dniowy wypad, możemy bez ograniczeń korzystać z masaży, jacuzzi czy sauny hotelowej. Elbrus*** oferuje trzy rodzaje saun (fińską, parową i ziołową), do tego duży basen i masaże. Okres zimowy to często czas regeneracji sił, dlatego też z powodzeniem można korzystać z pakietów zabiegów i masaży, zaproponowanych przez profesjonalny zespół masażystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.