Test zestawu ChiodoPRO

Manicure hybrydowy w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Coraz więcej kobiet sięga po zestawy startowe i przystępuje do nauki wykonania profesjonalnego manicure w domu. Jak wybrać idealny zestaw dla początkującej lub średniozaawansowanej osoby? My postanowiliśmy przetestować zestaw od firmy ChiodoPRO, który otrzymaliśmy w ramach współpracy.

W zestawie znaleźliśmy:

ChiodoPRO Lampa LED 24W

1x ChiodoPRO Base

1x ChiodoPRO Top

4x ChiodoPRO Soft Lakier hybrydowy

ChiodoPRO Soft Waciki bezpyłowe 12 warstwowe 50szt

ChiodoPRO  Soft Folie do usuwania lakieru hybrydowego 50szt.

ChiodoPRO Soft Blok polerski

ChiodoPRO Pilnik 100/180

ChiodoPRO Cleaner 50ml

ChiodoPRO Aceton

A wszystko to pięknie zapakowane, co sprawia, że zestaw ten idealnie nadaje się również na prezent 🙂

Dużo atutów zestawu i subiektywna opinia

Na pewno dużym atutem zestawu jest lampa LED 24W. Moc lamp dla początkujących, które testowaliśmy wcześniej (zazwyczaj prywatnie), oscylowały w granicach 6-9 W, co sprawia, że lampa od ChiodoPRO samymi parametrami znacząco bije na głowę konkurencję z podobnego przedziału cenowego. Z prywatnych wrażeń warto również zaznaczyć (co może nie jest najistotniejsze, ale na pewno wielu ten fakt uszczęśliwi), iż lampa – nie dość, że kilkukrotnie mocniejsza –  to jeszcze wyglądem przypomina zaawansowane technicznie i pięknie wyprofilowane urządzenie, którego nijak nie da się porównać do plastikowych, malutkich lamp z żarówką, jak z domowej lampki.

Paznokcie, które wychodzą spod lampy ChiodoPRO, wydawały się być twardsze i co kluczowe – wytrzymują mniej więcej od 7 do 18 dni dłużej, niż paznokcie powstałe przy pomocy jej poprzedniczki.

Siła lampy daje nam pewność, że nasz manicure będzie idealnie utwardzony. Ponadto sama lampa jest składana, lekka i poręczna, dzięki czemu staje się wygodna w przechowaniu i transporcie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.