WIOSENNE PRZYJEMNOŚCI

Sweter, szalik, czapka, rękawiczki, kurtka, skarpety, buty… kiedy zima szczypie w uszy, chwila zazwyczaj spędzana przed szafą w poszukiwaniu idealnego zimowego outfitu zamienia się w godzinę. Albo dwie. Lub trzy – według upodobań. Wszystko jest bardziej skomplikowane i czasochłonne – aż do czasu pierwszych roztopów i mocniejszych promieni słońca. Dlaczego wiosna sprawia, że czujemy się lepiej, a życie jest… przyjemniejsze?

 

Wiosną łatwiej wyjść z domu…

Wiosnę opiewali poeci i pieśniarze, muzycy i malarze – pożegnanie zimy to nie tylko wielkie przebudzenie przyrody, ale wielkie porządki w szafie. Robimy miejsce na cienkie płaszczyki, zwiewne sukienki i lekkie buty, których największą zaletą jest… szybkość, z jaką można je założyć. Wraz z początkiem kwietnia, spontaniczne wyjście na spacer nie wiąże się z ubieraniem, które trwa wieczność. Telefon od przyjaciółki, która chce zabrać Cię na zakupy? Kiedy nie widzisz sterty ubrań, które musisz założyć przed potencjalnym wyjściem, decyzja na „tak” przychodzi jakoś łatwiej. I szybciej.

…obudzić się…

Ciemność, widzę ciemność – nie ma nic gorszego, niż pobudka w środku nocy. Albo rankiem – kiedy słońce jeszcze słodko śpi i dopiero leniwie zbiera się do wyjścia ponad horyzont. Wiosna to czas, kiedy dni stają się coraz dłuższe, a poranki – przychodzą coraz wcześniej. Czy może być lepszy sposób na rozpoczęcie nawet najbardziej wymagającego dnia, niż obudzenie się w promieniach słońca?

… i otworzyć się na nowości!

Znajdź swój styl, zakochaj się na wiosnę – wszyscy znamy slogany, które mówią o tym, że wraz z końcem zimy zwiększają się szansę na zmianę. Nowe znajomości, nowe kierunki podróży i nowa… Mrożona Kawa Chai w SUBWAY® czekają na Ciebie już tej wiosny. Na co skusisz się najpierw?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.