Wszystko o hybrydzie

smartphone-569076_640Manicure hybrydowy (potocznie zwany też hybrydą) to metoda, która, jak zresztą sama nazwa wskazuje, powstała poprzez połączenie innych – klasycznej oraz żelowej.

Z tej pierwszej zostały zaczerpnięte klasyczne lakiery (salon EasyWaxing ma w swojej ofercie do wyboru ponad 200 odcieni lakierów, dzięki czemu każda, nawet najbardziej wymagająca klientka, znajdzie coś dla siebie), łatwe w nakładaniu i ściągane bez konieczności piłowania płytki paznokciowej, z tej drugiej natomiast jej trwałość dzięki utwardzeniu lampą UV. Jak więc wykonuje się taki manicure? Na początku kosmetyczka nadaje płytce odpowiedni kształt i usuwa skórki, później dokładnie odtłuszcza paznokcie (aby lakier lepiej się trzymał), następnie nakłada lakier bazowy, dwie warstwy kolorowego lakieru, a później tak zwany lakier top. Po nałożeniu każdej z warstw, utwardza się ją w lampie UV, jednak nie wpływa to na czas zabiegu, ponieważ kosmetyczka równocześnie zajmuje się nakładaniem kolejnych warstw na paznokcie drugiej dłoni.

Zalet takiego zabiegu jest bardzo dużo – hybryda jest o wiele trwalsza od metody klasycznej, ponieważ może utrzymywać się na paznokciach do dwóch, a czasem nawet trzech tygodni. Poza tym lakier nie traci swojego koloru ani blasku, nie odpryskuje się, a paznokcie się nie łamią. Manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia tak jak żel czy akryl, ponieważ podczas jego usuwania nie trzeba go spiłowywać – co jest zabójstwem paznokcia. Nie wymaga on również oczekiwania na wyschnięcie – lampa UV, która go utwardza, wystarcza w zupełności.

Manicure hybrydowy polecany jest dla kobiet, które są perfekcjonistami – nawet maleńki odprysk lakieru bardzo je denerwuje, ale nie mają czasu na to, aby zajmować się paznokciami co dwa lub trzy dni. Manicure taki nie jest jednak potrzebny kobietom, które kolor lakieru lubią zmieniać parę razy w tygodniu, nie czując przy tym, że marnują swój czas, a wręcz przeciwnie – świetna zabawa.

Salon oferujący manicure hybrydowy w Warszawie to właśnie wspomniany wcześniej EasyWaxing – miejsce, które dba o nasze paznokcie jak żadne inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.