Asystent ciąży dla nowoczesnej kobiety

Nowoczesna kobieta sprawnie posługuje się nowinkami technologicznymi w codziennym życiu. Wykorzystuje je w pracy i dla rozrywki. Współczesne panie używają technologii również jeśli chodzi o zdrowie. Przykładem są specjalne aplikacje dla kobiet w ciąży. Asystent Ciąży to aplikacja, która powstała, by pomóc każdej pani przeżyć wyjątkowe 9 miesięcy w zdrowiu i spokoju. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji Asystent Ciąży.

Dlaczego wybrać Asystenta ciąży?

Aplikacja powstała przy współudziale doświadczonych specjalistów z zakresu położnictwa. Gwarantuje to wysoką jakość informacji dostarczanych przez aplikację. Kalkulatory zawarte w Asystencie ciąży podają dane zbliżone do obliczeń dokonywanych przez ginekologów podczas badania USG. Potwierdzają to użytkowniczki w recenzjach aplikacji w AppStore. Oprócz tego, aplikacja posiada dodatkowe funkcje przydatne podczas ciąży, jak na przykład przygotowanie wyprawki dla maluszka. Obsługa aplikacji jest intuicyjna. Interfejs jest elegancki i przystępny. Nie będziesz miała problemów ani z instalacją, ani z jego użytkowaniem.

Kalkulatory w aplikacji Asystent ciąży

Po zainstalowaniu należy podać datę ostatniej miesiączki. Na tej podstawie wyliczona zostanie przewidywana data porodu. Uruchomi się odliczanie w dół dni, które pozostały do końca ciąży.

Inną przydatną funkcją jest notatnik do zapisywania aktualnej wagi. Aplikacja zapisuje wszystkie wyniki i sprawdza, czy zmiany masy są zgodne z przewidywanymi.

Wiadomości od dziecka

W miarę upływu kolejnych tygodni, Asystent ciąży przedstawia informacje w formie wiadomości od dziecka. Notatki dotyczą zdrowia kobiety oraz rozwoju maluszka. Powiadomienia przychodzą na początku każdego tygodnia ciąży. Autorzy aplikacji przygotowali je na podstawie specjalistycznej literatury. Nie tylko informują o aktualnych zmianach w ciele kobiety i dziecka, ale również przypominają o zalecanych w tym okresie badaniach.

Wyprawka dla maluszka w aplikacji Asystent ciąży

Skompletuj swoją wyprawkę na pobyt w szpitalu i pierwsze tygodnie z dzieckiem z pomocą Asystenta Ciąży. Aplikacja oferuje predefiniowaną listę 100 najpotrzebniejszych rzeczy. Użytkowniczka może zaznaczyć przedmioty już przygotowane, usunąć z listy te, których na pewno nie będzie potrzebować oraz dodać swoje propozycje. Taka lista pozwala pamiętać o wszystkim, co należy zgromadzić. Została ona przygotowana przy udziale doświadczonej położnej, która wie, czego potrzebuje kobieta w szpitalu. Na ekranie głównym aplikacji widać procent wykonania listy.

Dodatkowe funkcjonalności Asystenta Ciąży

Podczas przygotowywania się do dnia porodu możesz skorzystać z promocji oferowanych w aplikacji. Promocje zmieniają się w czasie i obejmują kupony rabatowe do polskich sklepów z asortymentem dla małych dzieci i kobiet w ciąży.

Doświadczony położnik potrafi określić płeć dziecka podczas badania USG już od 12 tygodnia ciąży. Bywa też tak, że dziecko będzie ułożone w pozycji uniemożliwiającej identyfikację płci, aż do ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Niezależnie od tego, wiesz czy nie wiesz, że spodziewasz się chłopca czy dziewczynki, z pewnością już wcześniej zastanawiasz się nad idealnym imieniem. Aplikacja posiada wpisaną listę kilkudziesięciu najpopularniejszych imion z podziałem na płeć. Możesz zaznaczać serduszkiem te, które podobają Ci się najbardziej. Ułatwi to wybór, który jest dużym problemem dla sporej liczby par spodziewających się dziecka.

Ekran powitalny przedstawia aktualny wiek ciąży w postaci diagramu. Ikonka dziecka oznacza informację o tym, ile dni zostało do porodu. Taką infografikę możesz udostępnić w mediach społecznościowych lub wysłać w wiadomości prywatnej.

Aplikacja ciążowa to obecnie musthave każdej kobiety spodziewającej się dziecka. Asystent ciąży oferuje przydatne funkcje, jest niezawodny i bezpłatny. Warto zaufać aplikacji pobranej przez setki zadowolonych użytkowniczek. Jest to polski produkt stworzony przy współudziale specjalistów. Powstał, by dostarczać paniom informacji o rozwoju dziecka i na temat przebiegu ciąży.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.