Depilacja od A do Z cz.1

legs-434918_640Każda z nas, kobiet chce wyglądać idealnie, powalająco, zjawiskowo wręcz i każda z nas wie że wygląd zewnętrzny jest bardzo, bardzo ważny.

Dlatego też dbamy o siebie najlepiej jak umiemy. Pielęgnujemy nasze ciała i naszą skórę nie raz wspomagając się wizytami u specjalistek. Przy okazji takich wizyt w salonach kosmetycznych korzystamy z depilacji. I tutaj najczęściej pojawiają się tak zwane „schody” czyli jaki sposób depilacji wybrać.

Poniżej pokrótce opisuję dwie najczęstsze metody depilacji zbędnego owłosienia. Najczęściej stosujemy depilacje chemiczną czyli różnego rodzaju pianki, kremy czy żele do depilacji. Związki chemiczne, zawarte w tych produktach, służą do rozpuszczania włosów na powierzchni skóry.

depilacja pastą cukrową Warszawa

Niektóre środki posiadają składniki potrafiące dotrzeć w jej głąb i osłabić cebulki włosów, a tym samym opóźnić ich odrost. Dodatkowo kremy i inne specyfiki posiadają balsam lub olejek nawilżający, chroniący ciało przed podrażnieniami. Ta forma usuwania owłosienia jest skuteczna na każdy rodzaj włosów.

Zarówno włosy krótkie, jak i dłuższe są roztapiane tuż przy ciele. Zarost zaczyna odrastać dopiero po 3-4 dniach od zabiegu, jednak końcówki będą lekko zaokrąglone, dzięki czemu nie będziemy odczuwać nieprzyjemnego kłucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.