Pięć sposobów na dzień z przyjaciółką

Długo wyczekiwana premiera filmu z ulubionym aktorem, chwile błogiego relaksu w domowym zaciszu, a może imprezowe szaleństwo do rana? Spotkanie z przyjaciółką może mieć wiele scenariuszy! Jak je zaplanować, aby zostawiło miłe wspomnienia i zbliżyło Cię do niej jeszcze bardziej? Mamy na to pięć niezawodnych sposobów!

Jeśli lubicie ruch i zastrzyk świeżego powietrza, na pewno spodoba się wam pomysł spędzenia wspólnego dnia w plenerze. Może po prostu macie ochotę na odstresowujący spacer czy piknik nad rzeką? Jedno jest pewne! Każda forma aktywności z ukochaną przyjaciółką ma niepowtarzalny charakter.

Niezapomniana impreza jako istotny element udanego dnia to coś, co trudno wyobrazić sobie bez towarzystwa najlepszej koleżanki. Szykowanie się do wyjścia, a potem szaleństwo na parkiecie do białego rana wprawią Was w doskonały nastrój! Naprawdę beztroskiej zabawy można doświadczyć tylko z kimś, przy kim czujemy się naturalnie i swobodnie. Z przyjaciółką u boku żadna sytuacja na imprezie cię nie zaskoczy! Największe szaleństwa: małe zbrodnie uczuciowe, zniewalające akcje wokalne podczas karaoke, dzikie śmiechy o 4:00 nad ranem, najlepiej udają się w duecie!

Porcja śmiechu czy strachu?

Wspólne oglądanie filmów to kolejny ciekawy pomysł na spędzenie dobrego dnia z przyjaciółką. Maraton ulubionego serialu, lekka komedia romantyczna, wciągający thriller – gatunek nie ma znaczenia, gdy mamy doskonałe towarzystwo! Dzielenie się emocjami, komentarzami, do tego zagryzanie napięcia przekąskami na pewno sprawi, że będziecie dobrze wspominać ten czas. Kto, jeśli nie najlepsza przyjaciółka, zwierzy ci się z najskrytszych uczuć przy scenie miłosnej, wyciągając przy okazji na światło dzienne twoje własne?

Wspólne jedzenie dobrych rzeczy zbliża jeszcze bardziej. Latem, kiedy szukamy każdej okazji do ochłody, niezastąpiona będzie mrożona kawa. Subway® serwuje ją w słodkiej, kokosowej wersji, nierozerwalnie kojarzącej się z wakacjami. Dobrze poznać wszystkie smaki przyjaźni!

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.