Sposób na równomierną opaleniznę

bikini-918550_640

Piękna opalenizna dodaje uroku i działa odmładzająco. Całe mnóstwo kobiet marzy o tym, by ich skóra była miękka, jedwabiście gładka i zadbana. Istotne jest również to, by była na niej widoczna piękna, równomierna opalenizna. Wiadomo jednak, że nie każde ciało reaguje na słońce tak samo. Podczas gdy niektóre panie już po niedługim czasie przebywania w słońcu, mogą dumnie prezentować złocistą opaleniznę, inne nie są w stanie tak szybko załapać promieni słonecznych. W dzisiejszych czasach możemy jednak w łatwy sposób kontrolować naszą opaleniznę.

Branża kosmetyczna stale się rozwija i obecnie mamy dostęp do ogromnej ilości zabiegów, których celem jest zagwarantowanie pięknego wyglądu niewielkim wysiłkiem. Stwierdzenie „trzeba cierpieć, aby być piękną” można zatem spokojnie uznać za nieaktualne. Wbrew pozorom dotyczy to także pań, które pragną schudnąć i odmawiają sobie ulubionych potraw. Aktualne, panujące dookoła trendy związane ze zdrowym odżywianiem, pokazują jednak jak niewielkim wysiłkiem można osiągnąć zamiennik ulubionych dań, zawierający o wiele mniejszą ilość tłuszczu czy węglowodanów.

Dzięki rozwojowi rynku kosmetycznego, możemy również kontrolować czas pojawienia się, trwałość oraz równomierność naszej opalenizny. Nie musimy już z utęsknieniem wyczekiwać sezonu letniego, aby móc przyciemnić koloryt naszej skóry. Wystarczy, że udamy się do profesjonalnego salonu kosmetycznego i zdecydujemy się na opalanie natryskowe. To o wiele lepsza, bardziej korzystna i mniej ryzykowna metoda niż popularne solarium. Jak wiemy, to ostatnie, często prowadziło do niekorzystnych skutków. Skóra wielu klientek jest bowiem zbyt wrażliwa, aby narażać ją na zbyt długotrwały kontakt ze sztucznymi promieniami.

Opalenizna natryskowa to bezpieczna i komfortowa metoda pogłębiania kolorytu skóry. Zabieg można wykonywać w bieliźnie lub bez niej, dzięki czemu zapewnimy jednolity kolor skóry na całym ciele. Kosmetyczka nanosi preparat opalający na naszą skórę, za pomocą specjalnego aplikatora. Klientka wyciąga ręce na boki i rozstawia nogi na szerokość bioder, tak aby kosmetyczka mogła dotrzeć do każdego fragmentu skóry. Po zabiegu najlepiej ubrać się w luźne ubranie. Początkowo bowiem, skóra może się nieco kleić. Ponieważ istnieje również ryzyko ufarbowania tkaniny świeżo nałożonym płynem, warto decydować się na ciemne ubrania przed wykonaniem prysznica.

Opalanie natryskowe to idealny zabieg upiększający dla kobiet, które z pewnych powodów unikają słońca. Jest przydatny również w przypadku ważnych wydarzeń jak uroczystości rodzinne czy eleganckie przyjęcia.

 

D5iCM6q

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.