Ucz się angielskiego od najmłodszych lat!

dictionary-643888_640Każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Stwarza mu więc warunki do optymalnego rozwoju psychofizycznego już od pierwszych dni życia. Gdy pociecha zacznie wypowiadać pierwsze wyrazy, następnie łączyć je w sensowne, nawet proste konstrukcje gramatyczne, warto pomyśleć nad wprowadzeniem jej drugiego języka. Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się angielski. Dlaczego? Nie wiemy jakie zainteresowania w wieku późniejszym wykaże nasza pociecha. We współczesnym świecie, w większości państw europejskich, angielski traktowany jest jako drugi język. A przecież zależy nam, aby milusiński miał w życiu jak najlepszy start – dwujęzyczne dziecko rozwija się bowiem szybciej.

Warto dodać, że nie tylko w dużych miastach istnieją kursy, których grupą docelową są nasze brzdące. Częstochowskie szkoły języka angielskiego oferują najmłodszym ciekawe rozwiązania. Nauczanie w przypadku bardzo małych dzieci odbywa się głownie poprzez zabawę i jest to proces naturalny. Maluchy jak gąbka chłoną wiedzę, którą później wykorzystują w życiu codziennym. Należy również zadbać, aby nauka języka obcego była dla dziecka przyjemnością.

Ze względu na to, że maluchom często ciężko się skupić przez dłuższa chwilę, istnieje możliwość poprowadzenia lekcji 2×25 min. Taką metodą, zwaną WOW! albo Direct Kids, posługuje się jedna z częstochowoskich szkół języka angielskiego – Tarkowski. Dzieci podzielone są według umiejętności oraz kategorii wiekowej, co znacznie podnosi efektywność procesu nauczania a także zapewnia komfort psychiczny naszym milusińskim.

Czy warto! Zdecydowanie! A uśmiech na twarzy dziecka z pewnością potwierdzi słuszność podjętej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.