Wczesna edukacja ponad normę

squla3

Portal internetowy Squla.pl to odpowiedź na zmieniające się czasy. Obecnie dzieci od najmłodszych lat zafascynowane są nowoczesnymi technologiami, mobilnością i rywalizacją z rówieśnikami na odległość, o wiele chętniej uczą się z urządzeń elektronicznych, niż ze szkolnych podręczników.

Zadaniem Squli przede wszystkim jest uczyć dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym poprzez zabawę, na ekranie komputera czy telefonu. Znajdujące się w platformie gry i zabawy mają bardzo silny charakter edukacyjny, gdyż przygotowane zostały przez specjalistów i pedagogów przy czym w pełni zgodne są z obowiązującą podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzieci do gry przyciąga także ciekawa grafika, animacje oraz prostota obsługi.

Squla poza edukacją oferuje dzieciom wiele rozrywki a do tego możliwość zarządzania kontem dziecka przez rodziców. Platforma w 100% pozbawiona jest też reklam. Dla jeszcze większego zmotywowania dzieci do edukacji, granie w gry wiąże się ze zdobywaniem unikalnych, wirtualnych pieniędzy. Zdobyte w grze monety można wymieniać na nagrody.

Squla cieszy się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i ma olbrzymie zaufanie u rodziców oraz nauczycieli. Za pośrednictwem platformy można poznawać nie tylko podstawy wielu przedmiotów ścisłych, ale także szlifować swój język obcy. Platforma idealnie trafia w dziecięce potrzeby i dzięki temu jest on tak skuteczny. Korzystanie ze Squli nie jest darmowe, jednak abonament jest niezwykle atrakcyjny cenowo, ponadto im dłuższy okres się wykupi tym niższa będzie cena za korzystanie. Dodatkowo Squla dostępna jest w darmowej wersji dla szkół, warto dowiedzieć się czy placówka do której uczęszcza Twoje dziecko wspiera taki model rozwoju.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.