Barbie i Ken na ekranach i w Rossmannie

Specjalna kolekcja marki NYX Professional Makeup, stworzona we współpracy z producentami filmu Barbie, zostanie wprowadzona do sprzedaży w sieci Rossmann.

Z radością informujemy, że od 15 do 31 lipca w wybranych pięciu lokalizacjach Rossmann, będą dostępne Barbie Boxy – InstaSpoty, które przeniosą Was do magicznego świata Barbie.

W najświeższej linii NYX Professional Makeup znajdziecie błyszczyki Butter Gloss, pomadki Smooth Whip, róże, rozświetlacze i sztuczne rzęsy Jumbo z różowymi akcentami. Wszystkie te produkty będą dostępne w gablotach NYX Professional.

Aby celebrować tę wyjątkową kolaborację, zorganizowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Jak możecie wziąć w nim udział?

Wykażcie swoją kreatywność, robiąc zdjęcia lub nagrania w jednym z pięciu Barbie Boxów, rozmieszczonych po całej Polsce:

Rossmann Warszawa CH Westfield Galeria Mokotów, Wołoska 12 (od 14.07)
Rossmann Warszawa CH Westfield Arkadia, Jana Pawła II 82 (od 14.07)
Rossmann Gdańsk Forum, Targ Sienny 7 (od 18.07)
Rossmann Kraków Galeria Krakowska, Pawia 5 (od 17.07)
Rossmann Łódź Manufaktura, Karskiego 5 (od 18.07)

Udostępnijcie zdjęcia na Instagramie lub TikToku, tagując profile @rossmannpl, @nyxcosmetics_pl i używając hashtag #NYXCosmeticsxBarbiePL.

Czekają na Was fantastyczne nagrody! Co możecie wygrać?

3x Prostownicę SteamPod z Barbie
10x Limitowaną kolekcję #NYXCosmeticsxBarbie
20x Bon na seans Barbie The Movie w wybranym kinie Cinema City

Konkurs odbywa się od 15 do 31 lipca. Weźcie udział i sprawcie, aby Wasze Barbie sny stały się rzeczywistością! Regulamin konkursu jest dostępny w BIO profilu @nyxcosmetics_pl. Więcej szczegółów: https://www.121pr.pl/regulaminy/konkurs_NYXxBarbie_RSN.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.