Dłonie są wizytówką kobiety, a co ze stopami?

Piękne i zadbane stopy, podobnie jak dłonie, są wizytówką kobiety. Często jednak zapominamy o nich jesienią i zimą, a przecież w tych porach roku również trzeba dbać nie tylko o ich wygląd, ale również o kondycję skóry i paznokci.

Wiadomym jest, że paznokcie u nóg potrzebują tak samo dużo uwagi jak te u rąk. O ile w okresie wakacyjnym pamiętamy o tym, żeby nasze stopy były zadbane, o tyle zimą czasem nie poświęcamy im wystarczającego czasu. Co więc zrobić, aby stopy były atrakcyjne również zimą?

Po pierwsze – higiena

Odpowiednia higiena stóp nie tylko zagwarantuje nam świeżość i lekkość, ale dodatkowo uchroni nas przed bakteriami i wirusami, a już na pewno zapobiegnie ich rozwojowi.

Po drugie – zdrowe paznokcie

Paznokcie u stóp często są bardzo kruche, albo bardzo twarde. Trzeba zatem pamietać, aby je czesto i właściwie przycinać w taki sposób, aby nie wrastały w skórę. Warto zainwestować w odpowiednie cążki i pilniczek, aby nadać paznokciom ładny i zgrabny kształt.

Po trzecie – warto udać się do profesjonalisty

Jak powszechnie wiadomo, pielęgnacja stóp jest wymagająca i pochłaniająca sporą część czasu. Nie każda z pań może sobie na to pozwolić. W takich sytuacjach najlepiej udać się o pomoc do profesjonalisty. Ładny kształt, usunięte skórki i idealnie wykonany pedicure – każda pani lubi takie rozwiązania.
Obecnie na rynku mamy do wyboru różnego rodzaju zabiegi, które pomogą utrzymać nasze dłonie i stopy w dobrej kondycji. Możemy wyróżnić: manicure i pedicure SPA, japoński, klasyczny, vinylux czy też najbardziej popularny ostatnimi czasy pedicure hybrydowy.

Ostatnia wymieniona metoda świetnie spisuje się na paznokciach u stóp. Zabiegu można dokonać raz na miesiąc (jeśli chodzi o stopy) i na pewno lakier będzie się świetnie trzymał. Dodatkową zaletą jest to, że lakier hybrydowy jest całkowicie nieszkodliwy i nietoksyczny dla paznokci. Dzięki temu, że jest utwardzany lampą UV nie kruszy się, nie pęka, a kolor nie traci swojego blasku.
Warto zatem zainwestować w pedicure hybrydowy w centrum Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.