Gdzie pojechać na Sylwestra?

Rok 2017 dobiega już końca i za kilka dni czeka na nas szampańska sylwestrowa zabawa. Smaczne przekąski, odrobina alkoholu i paczka znajomych – to właśnie najpopularniejsza opcja wybierana przez wielu młodych ludzi. Niestety sporo osób do ostatniej chwili nie wie jak i gdzie spędzić sylwestra, czekając do samego końca na propozycje i pomysły. Dziś omówimy kilka wariantów na udany sylwester. Zapraszamy do lektury!

Jak spędzić sylwestra?

Wbrew pozorom sylwestrowy wieczór nie musi kończyć się na zakrapianej imprezie czy domówce w kawalerce u znajomych. To jak spędzimy sylwestra powinno zależeć wyłącznie od naszych upodobań i nie powinniśmy poddawać się presji otoczenia. Od głośnych imprez wolisz wieczór z książką i gorącą herbatą? Nic nie stoi na drodze – spędź ostatni dzień w roku dokładnie tak jak tego pragniesz!

Sylwester last minute

Sylwester last minute

Co jeśli jednak chcemy spędzić sylwestra poza domem, a nawet poza miastem? Gdzie spędzić sylwestra w takim przypadku? Wyjazd z paczką znajomych nie wymaga wbrew pozorom wielu przygotowań i utworzonego planu. Wystarczy skrzyknąć grupę, kupić bilety na autobus lub pociąg i ruszyć na podbój innego miasta. Ze skromnym budżetem i odrobiną odwagi możemy spędzić sylwestra na masowej imprezie organizowanej przez miasto lub noworocznym koncercie naszego ulubionego artysty .

Sylwester we dwoje

Dla tych, którzy chcą spędzić ostatni dzień 2017 roku ze swoją drugą połówką również mamy kilka propozycji. Jeśli lubicie filmowe klimaty to warto sprawdzić sylwestrowy repertuar pobliskich kin. Romantyczne maratony lub tematyczne seanse to idealne rozwiązanie dla pary tych, którzy szukają spokojnego wieczoru. Innym rozwiązaniem na sylwestra we dwoje jest wyjazd w romantyczne miejsce, kolacja i wieczór przy świecach.

Sylwester w Paryżu

Mówiąc o romantycznych miejscach nie możemy nie wspomnieć o stolicy zakochanych – Paryżu. Francuska kuchnia, wąskie uliczki i piękno wieży Eiffla to zdecydowanie odpowiednia atmosfera na romantyczne zakończenie roku. Niestety wybierając sylwestra za granicą musimy przygotować się na spory wydatek i poświecenie czasu na organizację dojazdu i rezerwację hotelu czy restauracji, tak żeby nie martwić się niczym przed samym sylwestrem.

Sylwester z dziećmi

Wyjazd na sylwestra z dziećmi to zupełnie inna historia. Odpowiednie zaplanowanie wszystkiego z wyprzedzeniem jest tutaj kluczowe. Wybierając się na sylwestra z rodziną nie mamy miejsce na improwizacje i szukanie rozwiązań na miejscu. W przypadku rodzinnego wyjazdu warto rozważyć takie opcje jak sylwester w górach czy sylwester nad morzem. Te dwie najpopularniejsze opcje to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny, sprawdzona przez tysiące turystów. Przy odpowiednim zaplanowaniu i rezerwacji biletów z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy, które następnie możemy wykorzystać na miejscowe atrakcje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.