Długotrwały efekt na paznokciach

red-967997_640

Manicure hybrydowy to jeden z najbardziej popularnych zabiegów upiększających. Nic dziwnego. Dzięki innowacyjnej metodzie, jesteśmy w stanie upiększyć nasze paznokcie na kilka następnych tygodni. To bardzo wygodnie rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzamy czas i działamy ekonomicznie. Okazuje się bowiem, że zwykłe lakiery szybko odpryskują lub pękają. przez co panie są zmuszone do wykonywania ponownego manicure’u nawet po dwóch dniach od poprzedniego zabiegu. Jeśli natomiast zdecydujemy się na hybrydy, nasze paznokcie pozostaną piękne przez kilka tygodni.

Rynek kosmetyczny stale się rozwija i obecnie mamy do wyboru całe mnóstwo rozwiązań, które mają na celu poprawę naszego wyglądu na długi czas. Jednym z nich jest manicure hybrydowy. Jego prawidłowe wykonywanie wymaga dużego doświadczenia i precyzji większej niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Cały proces składa się z kilku etapów. Początkowo piłujemy paznokcie w sposób zależny od tego jaki kształt płytek chcemy uzyskać. Jest on w dużej mierze zależny od wielkości i długości naszych paznokci. Dużą rolę odgrywają tutaj także nasze upodobania. Po nadaniu wszystkim paznokciom odpowiedniego kształtu, możemy zabrać się za dalsze czynności. Przede wszystkim należy usunąć poprzednią warstwę lakieru w stu procentach. Dopiero wtedy kosmetyczka będzie mogła rozpocząć polerowanie płytki specjalnym bloczkiem polerskim. Dzięki temu, płytka nie będzie tłusta, co z kolei prowadzi do większej przyczepności lakieru. Kolejnym etapem jest odsuwanie skórek. Odbywa się za pomocą drewnianego patyczka kosmetycznego i jest wykonywane w przypadku każdego zabiegu manicure. Przed rozpoczęciem odsuwania należy jedynie nawilżyć skórki oliwką.

Kiedy nasze paznokcie będą już odpowiednio przygotowane, kosmetyczka może przystąpić do p[okrywania ich lakierem. Jego barwa zależy od stylu jaki preferujemy lub od aktualnych trendów. Pamiętajmy jednak, że dobrze wykonany manicure hybrydowy będzie się trzymał na paznokciach nawet przez cztery tygodnie, dlatego wzory i kolory, na które się decydujemy powinny być uniwersalne i pasować do jak największej liczby stylizacji. Dobrze sprawdzą się paznokcie w kolorze nude, french czy klasyczne czerwienie i butelkowa zieleń. Kiedy paznokcie zostaną już ozdobione, chowamy dłoń do lampy UV. Jej promienie sprawiają, że emalia schnie niezwykle szybko, a lakier zostaje utwardzony i trzyma się na paznokciach niezwykle długo.

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla pań, które maja napięty grafik. Pamiętajmy, że najlepsze efekty osiągniemy jedynie w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.