Jak przekonać mężczyznę do polówki?

W sezonie wiosenno-letnim w stylizacji każdego mężczyzny większego znaczenia nabiera odpowiednio dobrana koszulka. Polówka jest jednym z tych rozwiązań, które z pełnym przekonaniem możesz polecić swojemu mężczyźnie. Pozwala zachować elegancję, ale jednocześnie wprowadza pewną swobodę. Dzięki temu koszulka polo może być stosowana zarówno do pracy, jak i podczas spotkań towarzyskich.  Jak przekonać męża czy chłopaka, żeby zaopatrzył swoją szafę w polówkę, jeśli dotąd jej nie nosił lub robił to niezwykle rzadko i w wybranych sytuacjach?

Sportowa elegancja

Sztywniaka, który połknął przysłowiowy kij, trudno będzie przekonać, że jedynym strojem przygotowanym do pracy nie jest marynarka, krawat i tradycyjna koszula. Polówka to dziś pełnoprawny element w garderobie mężczyzny, który można stosować zarówno w bardziej, jak i mniej oficjalnych sytuacjach. Jej atutem jest swoboda, którą wprowadza w stylizacji. Przez długi czas polówka uchodziła  za wzór sportowej elegancji i była wykorzystywana przede wszystkim przez przedstawicieli tak prestiżowych sportów, jak tenis, polo czy golf. Dziś jednak widok mężczyzny w polówce nie jest czymś wyjątkowym ani w biurze, ani w sytuacjach towarzyskich. Bogaty wybór koszulek polo znajdziesz między innymi w Lanieri Fashion. Ich różnorodność pozwala na przygotowanie najprzeróżniejszych stylizacyjnych kompozycji, co może być istotnym argumentem dla twojego faceta, jeśli lubi on zmiany i swobodę w ubiorze.

Ze smakiem na zakupy

Kiedy wybierasz się mężem lub chłopakiem na zakupy czy do kina, z pewnością i tobie i jemu zależy, żeby czuć się swobodnie. Jednak nie musi to oznaczać, że mężczyzna wrzuca na siebie t-shirt i jakąś sportową bluzę. Spróbuj go przekonać, że na taką okazję dobrym rozwiązaniem może być Polówka. Koszulka w kolorowe wzory, połączona z jeansami i sportowym obuwiem, pozwoli mężczyźnie zachować luz, ale jednocześnie będzie stylizacyjnie czymś więcej, czymś co zwraca uwagę. A przecież każdej kobiecie zależy, żeby jej chłopak wyróżniał się i do tego w sposób pozytywny.

Polo w twoich rękach

W męskiej garderobie znajdować się powinno wiele różnych elementów, które można wykorzystać w sezonie wiosenno-letnim, zarówno w odniesieniu do górnej, jak i dolnej części odzieży. Koszulka polo jest wyjątkowym jej elementem. Pozwala dobrze wyglądać, a jednocześnie nie jest tak sztywna i krępująca, jak tradycyjna koszula. Dobrze dobrana do sylwetki – ani zbyt obcisła, ani zbyt luźna – podkreśla subtelnie atrybuty ciała. Jednak niektórzy mężczyźni świadomie lub nie pomijają polówki w swoich stylizacjach. Na pewno jednak każdy liczy się ze zdaniem swojej wybranki. Spróbuj Mu zaproponować takie rozwiązanie lub kup Mu koszulkę polo w Lanieri Fashion w prezencie. Jeśli zacznie w niej chodzić, to już na stałe polówka zagości w jego szafie.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.