Buty sportowe – aktualne trendy stylizacyjne

kazarButy są dla kobiet pewnym rodzajem deklaracji, wysyłanej w świat. Wiele mówią o stylu, podejściu do mody, trybie życia, temperamencie czy choćby samopoczuciu.

Choć za najbardziej kobiece wciąż bezapelacyjnie uważa się szpilki i czółenka, to buty sportowe królują na ulicach większych miast, łącząc w swoim designie komfort i miejską elegancję. Buty sportowe są tak popularne, bo mogą doskonale funkcjonować w różnorodnych, wydawać by się mogło, skrajnie odmiennych, zestawieniach, a moda na eklektyzm dodatkowo zachęca do zabawy stylem.

Teraz, buty sportowe nosi się nie tylko podczas uprawiania jakiejkolwiek aktywności fizycznej, ale także do casualowych stylizacji, do pracy (o ile nie obowiązuje tam dress code) czy na zakupy. Komfort użytkowania jest priorytetem, ale coraz częściej liczy się także oryginalny pomysł we wzornictwie czy konstrukcji samego buta, który pozwoliłby właścicielce wyróżnić się w tłumie.

Propozycje Kazar

Projektując od lat dla kobiet, znając ich gusta i upodobania, a także aktualne trendy w modzie, marka Kazar przygotowała dla swoich klientek wyjątkową kolekcję butów sportowych niemal na każdą okazję. Motywem przewodnim kolekcji są grube podeszwy, ale praktyczny design dyktowany miejską wygodą został dodatkowo wzbogacony poprzez użycie ozdobnych detali, które sprawiają, że buty sportowe Kazar nabierają oryginalnego, zdecydowanego charakteru doprawionego szczyptą pikanterii.

Srebrne dodatki, designerskie zamki, połyskująca skóra czy lakierowane wstawki, pikowania i przeszycia połączone z metalicznymi akcentami na podeszwie to znaki rozpoznawcze kolekcji, kierowanej do współczesnych, silnych kobiet, które cenią indywidualizm i mają otwarte podejście do trendów w modzie.

Sportowe buty od Kazar to jednak coś więcej niż bezkompromisowość i oryginalność – priorytetem przy tworzeniu kolekcji była bowiem wygoda. Większość modeli została wykonana z luksusowej, koźlęcej skóry, dzięki czemu noszenie butów tej ekskluzywnej marki to niezwykłe doświadczenie, którego nie sposób porównać z żadnym innym. Buty sportowe Kazar dostępne są na http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/buty-sportowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.