Jesteś mamą panny młodej? Pomyśl o profesjonalnej depilacji!

35W dniu ślubu skupiamy się głównie na szczęśliwej parze zakochanych, którzy pragną zalegalizować swój związek. Mimo, że w cieniu młodych pozostają rodzice, na nich również zwrócone są oczy rodziny i znajomych. Tendencja ta dotyczy głównie matki panny młodej. Zwłaszcza starsi członkowie rodziny porównują obie panie. Jak sprawić, aby mama czuła się atrakcyjna i pewna siebie? Warto zainwestować w depilację. Gładka skóra to bowiem jeden z elementów, o który należy dbać w każdym wieku.

O ile depilacja miejsc intymnych zależy głównie od upodobań pań oraz ich partnerów, to w niektórych miejscach jest ona konieczna. Bardzo nieestetycznie bowiem wygląda owłosiona skóra pach czy nóg. Mniejszym, ale nadal uciążliwym problemem mogą być zbyt gęste włoski na rękach. W takich wypadkach konieczna jest depilacja. Jaką metodę wybrać?

Współczesne sposoby depilacji

– Depilacja woskiem miękkim – jest jedną z najchętniej wybieranych metod, to także najtańsze rozwiązanie pozostawiające długotrwały efekt oraz zapobiegające wrastaniu włosków po zabiegu.

– Depilacja woskiem twardym – jej główna zaletą jest fakt, iż jest mniej bolesna od pozostałych metod, nadaje się więc do miejsc szczególnie wrażliwych na ból.

– Depilacja pastą cukrową – równie bezbolesna jak ta, wykonywana woskiem twardym, nadaje się do bardzo krótkich włosów, nie uszkadza naskórka oraz zawiera tylko naturalne, nieuczulające składniki.

– Depilacja produktem Lycon (Warszawa)– jest to prestiżowy produkt, który może usunąć bardzo krótkie włoski nawet te milimetrowe. Dodatkowo wosk nie przykleja się do skóry, zapobiegając jej podrażnieniom.

Szczególnie polecaną metodą jest, oferowana przez warszawskie salony, depilacja Lycon. Przede wszystkim dzięki temu, że ten rodzaj wosku można dostosować do miejsca depilacji. Dodatkowym atutem produktu jest fakt, iż odżywia skórę oraz gwarantuje przyjemne doznania podczas zabiegu, a to dzięki bogactwie kolorów oraz zapachów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.