Odpoczynek cenniejszy od złota – co wybrać na prezent dla mamy?

Z okazji Dnia Matki, urodzin, imienin, a może bez okazji? Relaksujący prezent dla mamy to doskonały pomysł… pod warunkiem oczywiście, że wie się, co kupić. Spieszymy z podpowiedziami!

Niemal wszyscy jesteśmy coraz bardziej zabiegani, coraz bardziej pędzimy, coraz mniej czasu mamy dla siebie. To błędne koło – bo im dłużej i bardziej intensywnie pracujemy, tym bardziej jesteśmy zmęczeni i tym więcej czasu potrzebujemy na wykonanie kolejnych zadań, nawet tych – wydawałoby się – zupełnie podstawowych. To między innymi dlatego odpoczynek jest tak istotny.

Wiele osób niestety bardzo łatwo z niego rezygnuje… choć nie do końca wiadomo, dlaczego. Najbardziej widać to po bliskich osobach – i to właśnie je trzeba koniecznie do odpoczynku motywować. W jaki sposób? Sięgając np. po relaksujący prezent dla mamy.

Upominek skłaniający do odpoczynku – przepis

Nic bardziej relaksującego od długiej kąpieli z pianką, prawda? Jest tylko jeden warunek – telefon trzeba wyciszyć i zostawić na zewnątrz, powiadomić rodzinę o przynajmniej godzinnej blokadzie łazienki i ogłosić, że w tym czasie nie przyjmuje się żadnych zażaleń… Brzmi pięknie, a w niektórych przypadkach nawet się sprawdza!

Dlatego warto tę kąpiel dodatkowo umilić.

Przede wszystkim przyda się sól do kąpieli w słoiku CIEKAWY PREZENT DLA MAMY – to jedna z tych rzeczy, które cechują się nie tylko pięknym wyglądem (za sprawą kwiatów bławatka), ale też wspaniałymi właściwościami. Dzięki niej każda kąpiel będzie prawdziwym, tym wymarzonym relaksem!

Nie wszyscy lubią godzinami leżeć bezczynnie?

To prawda, choć niekiedy zdecydowanie warto tego spróbować – spróbować choć na jakiś czas zapomnieć o cywilizacyjnym przeświadczeniu, że non-stop musimy być zajęci, musimy coś robić. Nie, wcale nie musimy. „Nicnierobienie” – to dopiero sztuka!

Nie ma co przesadzać i w drugą stronę, a zatem przyda się półka na wannę z grawerem PREZENT DLA MAMY. Jest to przedmiot niebywale praktyczny. Pomieści wszystkie niezbędne akcesoria – świecę zapachową, kieliszek z winem, książkę, a nawet tablet, gdyby ktoś miał życzenie w kąpieli obejrzeć sobie film czy ulubiony serial.

Prezent szczególnie osobisty – z myślą o mamie

Zarówno jeden, jak i drugi z wymienionych podarunków można spersonalizować – ozdobić go samodzielnie wybranymi napisami. To wspaniała okazja do tego, aby zadedykować swój prezent, odnosząc się np. do konkretnej okazji. Nie trzeba jednak układać bardzo zaawansowanych dedykacji – w wielu przypadkach wystarczy ta najprostsza, czyli imię obdarowywanej osoby i najwyżej kilka słów, np. słów zachęty do relaksu.

Prezenty personalizowane są najlepsze, bo już na pierwszy rzut oka pokazują, że zostały przygotowane specjalnie z myślą o danej osobie. Dzięki temu cieszą szczególnie mocno – a także zostają na dłużej, jako fantastyczna pamiątka. Dlatego zdecydowanie warto na nie postawić.

Jeżeli więc zbliża się jakaś okazja i szukasz dobrego pomysłu na relaksujący prezent dla mamy, zajrzyj na Crazyshop.pl – znajdziesz tam absolutnie wszystko, czego możesz potrzebować do zrobienia wspaniałej niespodzianki!

 

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.