Wycieczka na Węgry

rest-stop-79715_640Ciekawym pomysłem na spędzenie zbliżającej się majówki jest wycieczka na Węgry, oferowana przez biuro podróży w Bielsku-Białej. Program wyjazdu obejmuje przede wszystkim pobyt w miejscowości wypoczynkowej Hajduszoboszlo, wypoczynek nad jeziorem Balaton oraz zwiedzanie stolicy Węgier, Budapesztu. Jest to oferta skierowana zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży.

Wycieczka będzie trwać 5 dni, od 29 kwietnia do 3 maja br. Cena podstawowa zawiera przejazd autokarem, ubezpieczenie, opiekę pilota, cztery noclegi w hotelach 3-gwiazdkowych oraz śniadania i obiadokolacje. Płatne dodatkowo będą natomiast bilety wstępu na baseny termalne w Hajduszoboszlo oraz rejs po Balatonie. Uczestnicy wycieczki mogą wsiąść do autokaru i rozpocząć podróż w Bielsku-Białej, Katowicach lub Krakowie, ewentualnie w innej pobliskiej miejscowości po wcześniejszych ustaleniach. Po dotarciu na miejsce odbędzie się zakwaterowanie w hotelu w Hajduszoboszlo, następnie kolacja, a po niej turyści będą mieli okazję nieco poznać klimat i atmosferę Węgier Północno-Wschodnich.

Drugiego dnia wycieczki przewidziano przede wszystkim pobyt na basenach termalnych, natomiast na trzeci dzień zaplanowano przejazd nad Balaton do miejscowości Siofok. Czwartego dnia polscy turyści będą mieli okazję wypoczywać nad Balatonem oraz poznać jego urok i piękno, wybierając się w rejs po jeziorze. Atrakcją tego dnia będzie także wieczór węgierski połączony z degustacją regionalnego wina. Na koniec wycieczki biuro podróży z Bielska-Białej zaplanowało wczesny przejazd do Budapesztu oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Tego samego dnia przewidziano również wyjazd do Polski i powrót w godzinach nocnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.