Deszczowe lato w mieście

 

Wakacje to świetna okazja do zwiedzenia nowych zakątków miejsca, w którym na co dzień mieszkamy, pracujemy czy studiujemy. Wypad nad jezioro, piknik w parku, wycieczka do ZOO… brzmi super, ale tylko w przypadku pięknej pogody. Jak uratować swoje wakacje w mieście w czasie zmiennego, słoneczno-deszczowego lata?

 

Kinowy dzień

„Pogoda jest iście kinowa”, więc zaplanowaliście wypad do kina, ale rozpętała się burza i nie chce Wam się nawet wychodzić z domu? Jest wiele innych filmowych opcji! Na takie okazje przydaje się kinowy gadżet – domowy projektor. Ustawiony w odpowiednim miejscu, zapewni Wam wygodny seans w domowym zaciszu. Dobry film lub serial, który od dawna czeka na dysku lub konto na jednym z popularnych serwisów filmowych mogą uratować plany na kinowy wieczór, szczególnie podczas nagłej zmiany pogody.

 

Deszczowy piknik

Obiecaliście dzieciom piknik z wyjątkowymi przekąskami, ale dzień jest wybitnie deszczowy i nie zapowiada się na zmianę? Urządźcie piknik w domu! Koc, wiklinowy kosz, termos z herbatą… Przy odrobinie fantazji deszczowy dzień może zmienić się we wspaniałą okazję do zabawy. Możecie też zamówić świeżo przygotowane platery z restauracji SUBWAY® i poczuć się jak na prawdziwym pikniku – nie wychodząc z domu. Nawet po produkty na piknikowy prowiant.

 

Domowa motywacja

Deszczowy dzień może być świetną okazją do nadrobienia zaległości treningowych. Jeżeli bieganie w deszczu nie jest Waszym ulubionym zajęciem, może warto wybrać długo odkładany dzień z jogą w domowym zaciszu? Internetowych guru i ich tutoriali jest mnóstwo. Joga podobno przyciąga dobrą energię, więc kto wie – może po domowej serii Ashtangi wyjdzie słońce?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.