Lycon – rewolucja w depilacji?

girl-97088_640Depilacja to niewątpliwie konieczność dwudziestego pierwszego wieku. Temat ten dotyczy przede wszystkim kobiet, jednak coraz częściej również i mężczyzn. Sposobów depilacji jest wiele, najczęściej i najchętniej wybierana jest depilacja woskiem, niosąca za sobą wiele korzyści. Na polskim rynku w ostatnim czasie pojawiła się nowa możliwość depilacji, czyli depilacja Lycon, która zyskuje coraz szersze grono zwolenniczek.

Dlaczego depilacja Lycon oferowana przez profesjonalne salony kosmetyczne jest tak chętnie wybierana przez kobiety? Przede wszystkim jest to niemalże bezbolesna forma depilacji wokiem. Sam wosk przygotowywany jest z naturalnych składników, takich jak olejki aromaterapeutyczne, żywice oraz wosk pszczeli. Zaletą tego cieszącego się coraz większą popularnością wosku jest to, że nie ciągnie on skóry i nie powoduje podrażnień. Wosk Lycon usuwa już włoski o długości 1 mm. Uzyskane efekty są bardzo zadowalające, ponieważ skóra jest gładka i miękka. Ze względu na swoje zalety, ten typ wosku wykorzystywany jest do depilacji miejsc wrażliwych.

Wosk Lycon dostęny jest w trzech rodzajach. Pierwszy z nich to Hot Wax, który bez trudu radzi sobie z usuwaniem twardych, krótkich, trudnych do usunięcia włosków. Ten rodzaj wosku Lycon z powodzeniem można używać do depilacji wrażliwych okolic. W przypadku trudno dostępnych miejsc stosowany jest wosk Lycojet, jest to wosk skuteczny przy każdej depilacji i mocno chwytający włoski. Ostatni już rodzaj to Strip Wax. Ten rodzaj wosku Lycon usuwa włoski miękkie, a przy tym ma działanie kojące oraz odżywcze.

Wosk Lycon proponowany klientom salonów znajdujących się w Warszawie, ma wiele zalet, nic zatem dziwnego, że zyskuje coraz szersze grono swoim zwolenniczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.