Profilaktyczne badanie zębów – gdzie można wykonać?

dentist-428645_640Osoby, które mieszkają w danym miejscu od niedawna, często mają problem ze znalezieniem dobrych i godnych polecenia lekarzy, którzy przez najbliższe lata zajmowaliby się ich badaniem i leczeniem. Trudno jest np. znaleźć dobrego stomatologa w Częstochowie, który nie pobierałby zbyt wysokich opłat za swoje usługi.

Niestety, stomatolodzy należą do tych lekarzy, którzy za większość swoich usług pobierają opłaty. W większości gabinetów dentystycznych nawet profilaktyczne badanie zębów jest płatne. A badanie to nie wiąże się z wykonywaniem żadnych zabiegów – lekarz jedynie musi dokładnie obejrzeć zęby i jamę ustną pacjenta. Badanie to zajmuje przeważnie tylko kilka minut. Gdyby się natomiast okazało, że pacjent ma dużo zębów do leczenia, lekarzowi może więcej czasu zająć dokładne obejrzenie jego zębów. Wówczas jednak pacjent będzie zmuszony umówić się na kolejne wizyty, aby rozpocząć leczenie chorób swoich zębów.

Pierwsza wizyta, polegająca na skontrolowaniu zębów pacjenta, nie powinna być płatna. Miejscem, w którym można wykonać bezpłatnie badanie profilaktyczne, jest nowo powstała przychodnia, gdzie przyjmuje dobry stomatolog z Częstochowy. Jest to nowoczesna i przyjazna pacjentom placówka. Osoba odwiedzająca to miejsce jest traktowana z należytym szacunkiem. Badanie profilaktyczne jest bezpłatne, bez względu na to, czy pacjent umówi się po nim na kolejne wizyty, czy też nie zdecyduje się na żaden zabieg, gdyż okaże się, że ma wszystkie zęby zdrowe. Jeśli pacjent nie wymaga leczenia, wówczas po skontrolowaniu swoich zębów, jest on zapraszany na kolejne badanie za pół roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.