Kobiece libido pod lupą

portrait-1319952_640

Pędzący tryb życia, stres i złe nawyki skutecznie obniżają poziom libido. Jesteśmy niechętne na intymne igraszki, nasza samoocena spada, a związek kuleje. Jak powstrzymać ten efekt domina i na nowo zacząć czerpać przyjemność i satysfakcję z seksu?

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się oziębłości i poprawienie życia erotycznego. Dookoła aż roi się od pomysłów, które skutecznie podnoszą kobiece libido. Dzięki nim poczujemy się bardziej kobieco, a ciągła ochota na seks będzie miłym zaskoczeniem dla naszego partnera. Warto poświęcić sobie i relacjom z ukochanym nieco więcej uwagi, a efekty mogą być zdumiewające. Jak to zrobić? Pomożemy.

Kobiece libido nie lubi stresu

Stres, zmęczenie i niepokój kurczą nasze libido. Nie mamy ochoty na seks, a to potęguje nasze problemy w związku i spadek samooceny. Ważne, by umieć się relaksować i rozmawiać z partnerem o problemach. Poczucie, że mamy wsparcie w ukochanym dodaje nam siły, wzmaga się wzajemna czułość i zaufanie, a to ma ogromne znaczenie dla udanego życia erotycznego. Istotne jest także to, byśmy miały swój własny sposób na rozładowanie napięcia. Zrelaksowane i wypoczęte ciało to większa ochota na seks. Zadbajmy o odpowiednią ilość snu, o czas na hobby, kontakt z naturą oraz gorącą kąpiel. Zafundujmy sobie wizytę u kosmetyczki i u fryzjera, poczujemy się pewniejsze siebie i pozbędziemy się zahamowań w sypialni. Jeśli wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie wszystkiego pogodzić z powodu nawału obowiązków, jest na to rozwiązanie. Naturalne suplementy podnoszą znacząco libido. Skutecznym i bezpiecznym preparatem jestLibistim, który łagodzi objawu zmęczenia i stresu, a więc libido rośnie. Suplementy Libistim są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, a dzięki niemu przeżywane orgazmy są szybsze i intensywniejsze. Pojawiają się nowe doznania, a miejsca intymne są o niebo czulsze.

Im więcej, tym lepiej

Z seksem jest jak z jedzeniem, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Im więcej go uprawiamy, tym libido jest większe. A i samo jedzenie oraz zawarte w nich afrodyzjaki zdziałają cuda. Wystarczy wyeliminować z naszego menu to, co obniża kobiece libido. Zapomnijmy o tłustych i ciężkostrawnych potrawach. Produkty, które poprawiają nastrój i jednocześnie są naturalnymi afrodyzjakami, to banany, truskawki, awokado, szparagi, ryby, owoce morza, pestki dyni, migdały i czekolada. Niektóre przyprawy działają szczególnie pobudzająco na kobiety, takie jak kardamon, szafran i anyż. Wspólne przygotowywanie posiłków w atmosferze czułości z pewnością zadziała stymulującą na kobiece libido.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.